ALARM⛔
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

TurkishEnglishEnglishFrench GermanSpainItalianDutchRussianPortugueseJapaneseKoreanArabicPersianChinese SimplifiedScandinavian
Kanal W-TV 'Türkiye'nin İlk & Tek Hava Durumu Kanalı' TÜRKSAT 4A UYDUSUNDAN ÇOK YAKINDA YAYINDA! www.KanalW.com Ekoloji, çevre, hava olayları, arama kurtarma ve doğal afetlerle ilgili haberlerimiz de çok yakında web sitemizden de takip edilebilecektir.

Perşembe, Eylül 7

Kanal W TV Türkiye'nin İlk 📡 Tek Hava Durumu TV Kanalı

Kanal WTV HD

Dünyada hemen her ülkede toplam 100'e yakın Hava Durumu televizyon kanalı bulunmaktadır. Çoğu, Amerika'da bölgesel yayın yapmaktadır.
Türkiye'de ilk & tek Hava Durumu kanalı WTV olmuştur.
Türkiye'nin İlk & Tek Hava Durumu Kanalı W-TV, Kainat ve Yaşamı merkezine alan, interaktif yayıncılığı benimsemiş, ''Haber, Belgesel & Yaşam'' odaklı bir Tematik Televizyon Kanalıdır. ''W'' harfini, ''World (Dünya), Weather (Hava), Water (Su), Way (Yol)'' kelimelerinin baş harflerinden almaktadır. W-TV'nin telaffuzu; ''Dabıl Yu TV ve Kanal Dabıl Yu'' olarak yapılmaktadır. 1992 yılından bugüne yerli & yabancı kanallarla yaptığımız çalışmaların birikimleriyle, 10 yıldır projesini sır gibi sakladığımız WTV için Aralık 2014'ten itibaren çalışmalara başladık.


''Hava Durumu Kanalı'' diyince aklınıza ne geliyor?'' 
Aklınızdan geçenleri unutun & çok daha farklı bir kanal izlemeye hazır olun!
Kanal W-TV, ''İl il Hava Durumu, Deniz Durumu & Trafik Durumu'' odaklı 16-9 bilgi ekranının yanısıra, doğal afetler, çevre, felaketler, enerji, sağlıklı yaşam ve ekoloji temalı etkileyici belgeselleri penceresine yansıtıyor. Hava olayları ve afetleri konu alan filmler ve diziler de yine WTV penceresine yansıyor. Televizyonculuğun dinamiklerinden, yaşamın içindeki haberlere kadar uzanıyor. Helikopterde kamera kayıttan çıkmıyor! Dünyanın çeşitli noktalarından hava olaylarını anında ve yerinden canlı yayınla aktarıyor. 
Siyasete hiç karışmıyor!
Dünya'nın herhangi bir yerinde düşen uçaktan, tsunami ve kasırgalara... 
Antalya plajlarındaki kavurucu sıcaktan, İstanbul Stadında maç havasına... 
Urfa tarlalarında ekinlerin havasından, Trabzon'da balık havasına... 
Van depreminin sarsıntılarından, İzmir'de uzay kampına...
Yaşamın tüm gerçekleri ve tüm renkleri W-TV'de.
Kanal WTV, ''Felaket Habercisi'' sloganıyla yola çıktı. Çünkü, dünyada & Türkiye'de deprem, yağmur, sel, kar, tipi, fırtına, kasırga, tsunami vb. doğal afetler her gün farklı şiddetlerde hissediliyor. Hepimizi bekleyen tehlikelerden haberdarız ama felaketlere hazırlıklı değiliz. ''Doğal afetler, felaketler'' dediğimiz zaman herkes düşüncelere dalıyor ama hiç önlem almıyoruz! WTV Farkındalık adına ''Felaket Habercisi'' sloganıyla bir etki & tepki almak istiyor. İçi dolu bir televizyonla toplumumuzu da bilgilendirmek & bilinçlendirmek istiyor. Standart imkanlarla başlayarak, en üst seviyeye yükselmeyi  amaçlıyor.
 Günlük yaşamınızda havanın ne kadar etkili olduğunu çoğu zaman aklımıza getirmesek te, alışverişe, spora, gezmeye, yüzmeye, balık tutmaya ve seyahate çıkmaya karar verdiğinizde en büyük etkenin hava durumu olduğunu unutmayın. 

Havada, Karada, Denizde
WTV'ye bir göz atın, yağmurdan kaçarken, doluya tutulmayın.

☎ 0532 524 8726

Hava: www.WTVHAVA.com
Programlar: www.KanalW.com

Haber: www.WTVHABER.com
(Yeni web sitelerimiz hazırlanıyor)

W-TV 
(World / Weather / Water / Way)

WTV'de SANSASYONEL HABER YOK, YANILTICI BAŞLIKLAR YOK, SİYASET YOK, DEĞERLERİMİZE SAYGISIZLIK YOK, 

SADECE HAVA DURUMU, FELAKETLER, DOĞAL AFETLER VE EKOLOJİ ODAKLI ETİK İLKELİ YAYIN ANLAYIŞI VAR. 
WTV, şiddet, kan ve cinsellik unsurlarına yer vermemektedir. Felaketler, kazalar ve doğal afetlere odaklı bazı haberler olumsuz görüntüler teşkil edebilmektedir. 

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

PAYLAŞ